Мая Шишкова | Прогноза за Фейенорд - Мидтиланд | 13.10.2022

Прогоза: Победа за Фейенорд
Резултат: Равен резултат
В мач от четвърти кръг на Лига Европа един срещу друг ще се изправят отборите на Фейенорд и Митиланд. Това е може би най-интересната група, тъй като всички отбори в нея с еднакъв актив от по четири точки. Единствено головата разлика определя подреждането в нея. Само преди една седмица двата тима се срещнаха и тогава срещата завърши при равен резултат 2-2. В момента домакините заемат първо място в групата като до този момент са вкарали 10 гола и са допуснали четири. Заради най-лошата голова разлика в групата гостите се намират на временното последно четвърто място. Те са вкарали в седем гола и са допуснали четири. Надявам се домакините да запишат победа .