Мая Шишкова | Прогноза за ФК Копенхаген - Манчестър Сити | 11.10.2022

Прогоза: Победа за Манчестър Сити
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 19:45 часа на стадион Паркен в Копенхаген ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на Шампионска лига между отборите на ФК Копенхаген и Манчестър Сити. До този момент двата тима имат изиграни три срещи помежду си, като гостите записаха две победи и едно равенство . В момента домакините заемат последното четвърто място в класирането, като допуснаха загуби от Дортмунд и Манчестър Сити ,а със Севиля записаха нулево реми. Те все още очакват да отбележат първият си гол в групата. Гостите са лидери в групата с пълен актив от 9 точки. Те са вкарали 11 гола и са допуснали само един. Домакините все още имат шансове да се преборят за третото място ,което ще им позволи да продължат в лига Европа ,но се надявам че днес едва ли ще успеят да запишат и точка.