Мая Шишкова | Прогноза за ФКСБ - Силкеборг | 13.10.2022

Прогоза: Победа за Силкеборг
Резултат: Победа за Силкеборг
В мач от четвърти кръг в груповата фаза в Лигата на Конференциите един срещу друг ще се изправят отборите на ФКСБ и Силкеборг. Само преди седмица двата тима се срещнаха помежду си и тогава победата с 5-0 бе за Силкеборг. Домакините вземат временното последно място в групата с една точка е голова разлика един на осем. В първенството също не се представят особено добре. В момента заемат временната 12-та позиция като изоставят с 16 точки от временния лидер Фарул Констанца. На този етап гостите с три точки и голова разлика 7-4.В первенството заемат временното четвърто място като изостават на четири точки от лидера Нордселанд. Надявам се гостите да спечелят днешната среща.